Najkrajšie farebné kombinácie na tento rok

Máte rada farby no väčšinou ich kombinujete len s bielou a čiernou? Nie je to trochu nuda? Nebojte sa! Popustite uzdu svojej fantázie a prežite deň ako víla, námorník či cukrová pusinka. Nechajte sa inšpirovať krásnymi dvojicami farieb, ktorým čierno-biela klasika vôbec nechýba 😉

 

 

Bledomodrá & Bledoružová

Mäkké ružové a modré tóny farieb môžu znieť príliš jemne a nezaujímavo. Spolu však vytvárajú krásnu harmóniu v opare sviežosti. Ak ste sa teda zaľúbili do farieb tohto roka a vo svojom šatníku ukrývate kúsky v týchto farbách, nebojte sa ich nosiť spolu. Budete čarovná.

Modrá&Ružová kombinácia

 

 

Červená & Modrá

Táto farebná kombinácia je obľúbená už dlhší čas. A niet sa prečo čudovať. Môžete ju využívať bez limitov. Chcete byť sexi? Ležérna? Elegantná? Červená s modrou majú svoje miesto v každom štýle. Stačí len ukázať, ktorý je ten Váš.

Červeno&Modrá kombinácia

 

 

Béžová & Vínová

Ak ste milovníčkou zemitých tónov, tieto dve farby budete naozaj zbožňovať. Pôsobia čisto a rázne, no napriek tomu tajomne a romanticky. Viete sa s nimi zahrať na divožienku a potom ich skrotiť a doraziť v nich na spoločenskú akciu. Bude táto kombinácia Vaším favoritom?

 

Béžovo&Vínová kombinácia

 

Oranžová & Modrá

Táto dvojica búra všetky doterajšie predsudky a medze. Spojte ich do jedného outfitu alebo si vyberte kúsok, ktorý bude obsahovať obe farby súčasne. Samozrejme, nezabudite doladiť aj kabelku a doplnky. A pozornosť máte zaručenú 😉

Oranžová&Modrá kombinácia

 

Zelená & Žltá

Najlepšie na koniec? Alebo najbláznivejšie? Tak či tak, zelená so žltou vyžarujú krásnu sviežu auru. Prečo si z nej trochu neprivlastniť? V horúcich letných dňoch je táto kombinácia najlepšou voľbou na osvieženie ducha i očí. Trúfnete si?

Zelená&Žltá kombinácia