Ktorá kabelka je pre Vás tá dokonalá?

Pri nákupe nového kúsku do vašej zbierky kabeliek, odhadnite najprv váš typ postavy. Nie každý kabelka je ideálna pre každú ženu. Tajomstvom ideálnej kabelky je, že má presne opačný tvar ako je vaša postava. Nerozumiete? Poďme sa na to pozrieť!

Ak ste vysoká a štíhla:
Pri výbere zvoľte radšej širšie a nižšie kabelky. Vhodnou voľbou sú pre vás taktiež clutch kabelky. Vyhýbajte sa noseniu tašiek s krátkym popruhom cez rameno. Pôsobili by ste ešte vyššie než ste v skutočnosti. Taktiež by ste sa mali strániť dlhých úzkych kabeliek. Z rovnakého dôvodu.

 

google.com

google.com

Ak ste nízka:
Napriek tomu, čo nám predvádzajú v Hollywoode, nadrozmerné tašky nie sú pre nízke ženy. Veľké tašky majú tendenciu zakrývať vašu postavu. Takisto pre vás nie sú vhodné tašky s dlhými ramienkami cez plece. Znižujú vaše ťažisko a robia vás ešte nižšou.

 

hanah.sk

hanah.sk

Ak ste plus-size:
Vyberte si veľkú štrukturovanú tašku, alebo hranatý vak, ktorý vyrovná Vaše krivky. Nenoste kabelky, ktoré sú príliš malé. Nemuseli by proporciálne ladiť s Vašim telom. Nechcete predsa vyzerať väčšie než v skutočnosti ste 😉 Ak obľubujete potlače, vyhýbať sa im nemusíte. Len sa radšej zameriavajte na väčšie vzory.

 

stylevanity.com

stylevanity.com

Rozmýšľate nad kúpou drahšej kabelky? Vyberte si takú, ktorú budete môcť bežne nosiť. Nepotrebujete predsa vyhodiť peniaze za niečo, čo vlastne nevynosíte a za nejaký čas to môže vyjsť z módy. Skúste uvažovať nad praktickou klasikou, ktorou sa budete môcť pochváliť každú chvíľu.