Dámske opasky a ich trendy v roku 2015

Opasky sú späť! Tento rok sa na Paris Fashion Week-u predviedli vo veľkom štýle. Stali sa kľúčovým doplnkom všetkých dizajnérov, ktorí sa na nich naozaj vyhrali.  Nechce sa vám hľadať aktuálne trendy? Našťastie sme to urobili za vás! Nechajte sa inšpirovať. 😉

Zdroj: nowfashion.com

Zdroj: nowfashion.com

 

Nadrozmerné (over-sized) opasky

S prichádzajúcou jeseňou dajte zbohom tenkým opaskom a pozdravte svojich nových najlepších priateľov! Over-size opasky budú v kurze.

Zdroj: fashionisers.com

Zdroj: fashionisers.com

Kimono opasky
Dlhé, hrubé,  čierne  opasky previazané na kabáte, košeli či saku? Prečo nie? Tak ako majstri v jude,  ukážte svojmu okoliu, že ste profík v tom, čo robíte.

Zdroj: youberliving.com

Zdroj: youberliving.com

Neónové opasky
Okrem športového využitia takýchto opaskov sa dizajnéri popasovali s úlohou zaradiť ich aj do bežného šatníka. Trúfli by ste si obliecť výrazný fialový neónový opasok v spoločnosti s oranžovým nohavicovým kostýmom?

Zdroj: stylecaster.com

Zdroj: stylecaster.com

Kombinované opasky

Občas si niektorý návrhár dovolí neposlúchnuť a trend sa mu podarí mierne obísť. Spárovať široké dámske opasky spolu s tými úzkymi, bol podľa nás naozaj skvelý nápad. Aj keď je opasok široký, skvele definuje pás. A čo sa nám na takomto druhu opasku páči najviac? Je skvelou voľbou na oživenie vášho šatníka. Krásne podčiarkne malé čierne  alebo nudný nohavicový kostým.

Zdroj: fashionisers.com

Zdroj: fashionisers.com

 

Hoci sa môže zdať, že opasok si vie zapnúť každý, veľa ľudí nevie, ako ho nosiť štýlovo. Čo je teda trendy tento rok? Poďme sa pozrieť.

 

Nech je ho vidieť     

Kto povedal, že opasok patrí len do pútiek na nohaviciach a kabáte? Buďte IN a svoj opasok ukážte svetu na obdiv. Nechajte ho vyniknúť na bundičke.

Zdroj: songofstyle.com

Zdroj: songofstyle.com

Načo dierky?


Klasické zapínanie už poznáte, tak prečo to neurobiť trochu inak? Pokojne si to zjednodušte a uviažte si opasok na uzol. Alebo mašľu. Je to na vás 😉

Zdroj: stylishpetite.com

Zdroj: stylishpetite.com