8 kabelkových trendov, ktoré by ste mali túto jar vykúšať

 

 1. Mini kabelôčkyTrend mini kabeliek sme mohli vidieť v našich uliciach už predtým. Avšak, dizajnéri posunuli  mini kabelky na ešte menšiu verziu. Môže sa zdať, že do týchto kúskov sa nezmestí ani mobil. Ale sú také roztomilé!!!

  www.elle.com

  www.elle.com

 2. Batôžkové kabelkyPáčia sa Vám batôžky? V tom prípade si musíte zaobstarať jeho elegantnejšiu verziu transformovanú do kabelky. Zostaňte sama sebou a pritom originálna aj túto sezónu.

  www.elle.com

  www.elle.com

 3. Viac je viacZbožňujete doplnky, trblietky, kamienky a hlavne veľa a všade? Nebráňte sa tomu! Skúste sa pozrieť na výtvory Gucciho či Marca Jacobsa. Podarilo sa im ozdobiť kabelky úplne všetkým čo našli. Spravte si radosť a s trochou zručnosti si podobné kúsky môžete vytvoriť aj samy 😉

  www.elle.com

  www.elle.com

 4. CrossbodyMódne návrhárky dbali taktiež na praktickosť a pohodlnosť. Túto sezónu nám priniesli crossbody kabelky vo veľkosti mobilu. Veď nakoniec, čo viac žena potrebuje mať pri sebe ako mobil, kreditku a rúž?

  www.elle.com

  www.elle.com

 5. PolmesiačikyOpäť máme v kurze minimalistický dizajn. Túto sezónu sa však vyznačuje polmesiacovitým tvarom a drobným, nenápadným zapínaním. Páči sa Vám?

  www.elle.com

  www.elle.com

 6. Poďme na trh!Veľké, priestranné a praktické shopping-bags. Kto by ich nemal rád? Odnesú všetko od bio zeleninky po zošity do školy. Túto sezónu nám ich dizajnéri vylepšili strapcami a koženými materiálmi a doplnkami.

  www.elle.com

  www.elle.com

 7. Nezvyčajné tvary

  Bláznivé kabelky sa objavujú v uliciach stále. Väčšinou však majú nudné a okukané tvary jabĺčok, srdiečok a kvietkov. Odviažte sa! Trúfnete si nosiť plameniaka?

  www.elle.com

  www.elle.com

 8. Heavy metal

  Od over-sized kabeliek, cez listovky až po maličké clutch kabelky. Všetko, čo je v koži, so strapcami a so striebornými metalickými cvočkami a vybíjancami – povolené!

 

www.elle.com

www.elle.com