5 spôsobov ako vdýchnuť vašej kabelke nový život

Beriete svoju obľúbenú kabelku naozaj všade? Je to Vaša najlepšia kamoška a nemienite ju opustiť v dobrom ani zlom? Krásne. Vidno, že ste jej verná. No aj kabelka môže zostať niekedy unavená a cítiť sa použito. Čo v takom prípade? Ako zachrániť tento trvácny vzťah aby bolo všetko ako predtým? Nezúfajte. Táto slečna Vám poradí, ako vdýchnuť kabelke nový život.

 

 

1. Nahraďte ramienko retiazkou

Čo je na kabelke najzraniteľnejšie? Áno, rúčky a ramienka. Ak už ukazujú veľkú mieru opotrebenia, nebojte sa ukázať, že viete byť šikovná. Ramienko jednoducho nahradíte novou retiazkou. Staré ramienko odopnete, roztvoríte posledné ohnivká retiazky a po uchytení na kabelku ich znovu zatvoríte. Však to zvládnete?

 

2. Retiazkové ozdoby

Ak sa Vám retiazky zapáčili, je tu pre Vás ďalší tip. Staromódne alebo poškodené zapínanie kabelky oživíte doplnkom, ktorý prekryje nedokonalosti. Možností ako ho pripnúť je mnoho. Buďte kreatívna 😉

 

3. Šatka

Máte doma klasickú čiernu kabelku ktorá Vám prirástla k srdcu? Nemusíte sa jej vzdávať. Zadovážte si krásnu farebnú šatku, ktorú oviniete okolo jej rúčok. Môžte začať od stredu a konce nechať voľne povievať vo vetre alebo rúčky pevne omotať od začiatku po koniec. Spôsob viazania je celkom na Vás. Takto skrášlená kabelka bude nielen pekne vyzerať ale prináša aj ďalší benefit. Ochráni rúčky pred ďalším poškodením.

 

4. Bambuľky, pompóniky a brmbolčeky

Ďalšou cestou ako dosiahnuť aby Vám niekto Vašu kabelku pochválil, je pripnúť na ňu krásne mäkkučké doplnky. Tieto zvádzajú nielen na pohľad ale aj k pohladeniu. A ak budú brmbolčeky vyrobené vlastnoručne, môžte si pripísať ďalší bod na konto svojej zručnosti.

 

5. Nalepenie obrázkov

Jednou z najjednoduchších možností ako niečo opraviť, skrášliť a vynoviť je prilepiť zvolený motív alebo obrázok na vhodné miesto. Preto, ak vlastníte lepidlo na kožu, chemoprén, taviacu pištoľ alebo iný nepoddajný lep, nebráňte sa novým nápadom a objavte v sebe hravého ducha. Na látkové kabelky budú fungovať dokonca aj nažehľovačky.

 

Tak na čo ešte čakáte?